Yakult Start to Run in Wassenaar
Yakult Start to Run in Wassenaar is een initiatief van Hardloopvereniging WZK Tri-Team en de Atletiekunie. Een team van professionele trainers, begeleiders en fysiotherapeut laten zien dat beginnen met hardlopen helemaal niet saai of ingewikkeld is, maar leuk, ontspannen en vooral gezond!
Eerstvolgende cursus start to run vindt plaats op: nader te bepalen.
Een Start to Run clinic bestaat uit zeven trainingen op zaterdagochtend voor beginnende hardlopers. De trainingen zijn afgestemd op jouw niveau en bestaan uit een warming-up, losmaakoefeningen, loopscholing, een kernprogramma en cooling down. Op deze manier van trainen leer je lekker én verantwoord hardlopen.
De door WZK Tri-Team georganiseerde Yakult Start to Run Wassenaar clinics starten twee keer per jaar in januari en augustus/september.
Wat krijg je?
Je krijgt training op de mooiste plekken in jouw omgeving. In zeven weken leer je alle ins en outs van het hardlopen, wat en hoeveel moet ik drinken, zijn goede hardloopschoenen van belang, hoe vaak kan ik trainen en hoe voorkom ik blessures.
Op zaterdagochtend verzorgen professionele trainers een afwisselende training van ongeveer anderhalf uur.
Start to Run bij hardloopvereniging WZK Tri-Team heeft een groot aantal extra voordelen. De belangrijkste zetten we voor je op een rij:
- Verantwoord trainen
- Gediplomeerde en ervaren hardlooptrainers
- Fysiotherapeut aanwezig
- Trainen in de natuur
- Groter zelfvertrouwen
- Betere gezondheid
- Sociale contacten
Start je weekend met een flinke energy boost? Ons team staat voor je klaar!
Inschrijven
Je kan je inschrijven voor de Start to Run cursus in Wassenaar via de website van Yakult Start to Run.